Referencje - MovieSkill - Tworzenie filmów produktowych, promocyjnych!

Opinie Klientów

Co mówią klienci?

Firma MovieSkill wykonała dla Nas kilka spotów reklamowych, które w każdym aspekcie spełniły nasze wymagania i przedstawiały naszą pracę dokładnie tak, jak tego oczekiwaliśmy. Młoda firma na rynku, świeże pomysły, świetne zgranie z naszą pracą, otwartość na nasze sugestie i doskonały kontakt na każdym etapie produkcji, do tego szybki termin realizacji.

To wszystko sprawia, że współpracujemy przez cały czas , jak i również śmiało możemy polecić firmę "MovieSkill" każdemu kto potrzebuje powiewu świeżości i kreatywności w swoich produkcjach, a przedewszystkim proffesionalnego podejścia do tematu.
Łukasz Szczepański
SOLIDUS - Car DETALING


Firma MovieSkill wykonała dla Domu urody Thau trzy filmy firmowe różnych długości oraz wiele filmów reklamowych / edukacyjnych przedstawiających zabiegi.

Współpraca była bardzo kreatywna, profesjonalna, z dużym zaangażowaniem firmy Movieskill, a efekty spełniły nasze oczekiwania.

Terminy szybkie i just in time, lub nawet before time!

Jesteśmy w pełni zadowoleni z efektów i dziękujemy za miłą współpracę i dużą cierpliwość. Rekomendujemy współpracę z firmą MovieSkill.
Barbara Thau
Dom urody Thau